Žiletkový drát – letiště

Další významnou oblastí, která by se bez výdobytku železářského průmyslu zvaného žiletkový drát neobešla, je letectví. Česká i zahraniční letiště kladou enormní důraz na bezpečnost svých cestujících. I když je snad mínění většiny osob s různými předsudky jiné, patří letecká doprava stále ještě k nejbezpečnějším druhům dopravy vůbec. Ptáte se možná „Jak s tím ale souvisí obyčejný žiletkový drát?“. Letiště vynakládají nemalé úsilí na to, aby své runwaye náležitě zabezpečily. Slovem náležitě se v tomto případů myslí opravdu velice důkladná zabezpečovací opatření. Nesmí proklouznout ani myšička. Ploty kolem letišť mají žiletkový drát takříkajíc v povinné výbavě. Zabezpečovací opatření ještě získala na vážnosti po teroristických útocích 11. září 2001 v New Yorku.

Přes žiletkový drát nepronikne nikdo

Bezpečnostní ostraha letiště neponechává skutečně nic náhodě. To s jakou vážností k ostraze svých prostor letiště přistupují lze sledovat například i na takovém zdánlivém detailu jako je pohyb ptactva v inkriminované oblasti. Sokolníci se svými dobře vycvičenými dravci odhánějí ptactvo, které by mohlo vlétnout do motoru některého z letounů a způsobit tak leteckou katastrofu. Žiletkový drát neumožňuje průnik osob ani zvířectva, které by mohlo bezpečnost dopravy ohrozit.Žiletkový drát – Menu:

Kontakt:

Žiletkový drát nabízí:

Žiletkový drát

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Partneři: